Pisiarendused aprill 2019

Oleme viimastel kuudel teinud täiendusi mitmete Upsteemi funktsioonide juures, et anda süsteemile juurde paindlikkust ja kasutajamugavust. Muudatused puudutavad nii arenguvestluste funktsioone, rahulolu-uuringute korraldust kui ka süsteemi üldisi seadeid. Alljärgnevalt täpsemalt:

E-maili teavituste valiku võimalus

Tulime vastu klientide soovidele ning muutsime vestluste ja uuringute juures saadetavad e-mailid valikuliseks. Igal organisatsioonil on võimalik vastavalt oma tööprotsessile ebavajalikud e-mailid välja lülitada, mille tulemusel väheneb infomüra kasutajate jaoks. Funktsiooni saab kasutada nii vestluste, tagasiside uuringute kui ka rahulolu-uuringute juures. Kasutamiseks on tarvis kasutada kohandatud e-mailide malle.

Keskkonnas leiad selle funktsiooni: Sätted – E-mailide mallid all.


Arenguvestluse PDF raporti disaini parandused

Uuendasime arenguvestluste PDFide disaini ja teksti suurust, et raport oleks kompaktsem, mugavam lugeda ning näeks parem välja. Arenguvestluste PDF raportitesse tulevad nüüd ka vestluse käigus lisatud eesmärgid, mis on lisatud spetsiaalse eesmärgistamise küsimusetüübi alt.

Keskkonnas leiad selle funktsiooni: Arenguvestluse vastamise vaade (PDF raporti allalaadimine), Kasutaja profiil – saadud tagasiside.


Meeldetuletused rahulolu-uuringus

Eelnevalt sai meeldetuletusi uuringus osalemiseks saata vaid üksusepõhiselt, mis tähendas suurettevõtte puhul tüütut käsitööd. Uus meeldetuletusnupp asub uuringu sisevaates osalejate nimekirja kohal ning seda kasutades saavad meeldetueletuse kõik mittevastanud. Võtsime maha ka meeldetuletuste kordamise piirangu, mis võimaldab meeldetuletusi saata täpselt nii mitu korda kui tarvis.

Oluline on ka see, et kui uuringu puhul kasutatakse kohandatud e-maili kutsete malli, siis saadetakse vastajatele seal kohandatud meeldetuletuskiri. Iga kord e-kirja sisu muutes rakendub ka meeldetuletuses uus tekst.

Keskkonnas leiad selle funktsiooni: Rahulolu uuringu seadistamise ja väljasaatmise vaade.  

Küsi julgelt lisa: support@upsteem.com

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: