Meie inimesed

Reserveeri poole tunnine Skype demo SIIT - 30min
Reserveeri tunni ajane tutvustus SIIT - 1h
persona

Karl Laas

Karl Laas
Co-founder, CEO
+372 53 468 213
Skype: karl_laas
LinkedIN
WWW

Täpsemalt:

Karl on pühendunud ettevõtja ja ärikonsultant. Upsteemis vastutab Karl konsultatsiooniteenuse, äri arendamise ja IT ning müügi vahelise koostöö toimimise eest.  Karl on erialalt jurist ja töötanud avalikus sektoris mitmetel juhtivatel ametikohtadel Justiits- ja Siseminiesteeriumis. Sellele lisaks kirjutab Karl blogiartikelid talendijuhtimise ja HR tehnoloogiate valdkonnas. Karl on ka HRConf nimelise konverentside sarja üks eestvedajaid ja asutajaid.
persona

Jyri Siilivask

Jüri Siilivask
Tootejuht
+372 51 53 177
Skype: juri.siilivask
LinkedIN

Täpsemalt:

Jüri on teravalt kliendile orienteeritud, mis aitab tal erinevate kliendiprofiilide vajadustesse süübida. Oma analüütilise mõtlemise ja metodoloogilise lähenemisega viib ka keerulisemad projektid ihaldatud tulemuseni. Varasemalt on saanud kogemusi ka üle Euroopalises arendusprojektis osalemisest. Lisaks on Jüri ka Start-up maailma entusiast. Jüril on MBA kraad kaitstud 2014. aastal Tallinna Ülikooli Digitehnoloogiate instituudi Infotehnoloogia juhtimise erialal.
persona

Birgit-Kai Rääk

Birgit-Kai Rääk
Projektijuht

Täpsemalt:

Birgiti tõi Upsteemi ühendatud huvi personalijuhtimise ja IT-lahenduste vastu ning täna veab ta meie  suurkliendiprojekte.  Ta omab personalitöö kogemust suurtest äriorganisatsioonidest ning avaliku sektori IT-st. Birgit on õppinud filoloogiat ning täiendanud end nii personalijuhtimise kui ka IT-valdkonnas.
persona

Merle-tambur

Merle Tambur, Phd
Partner, konsultant ja analüütik

Täpsemalt:

Merle on kogemustega konsultant ja koolitaja. Merlel on organisatsiooni arendamise doktorikraad Tartu Ülikooli Majandusteaduskonnast. Upsteemiga koostöös aitab Merle juurutada paremaid juhtimispraktikaid ja teeb ka erinevaid organisatsiooni analüüse.
Loe lisaks ...
persona

Endel Hango

Endel Hango
konsultant, koolitaja

Täpsemalt:

Endel Hango on riiklikku kutsekvalifikatsiooni omav suhtlemistreener ja konsultant, ja konsultantide kutsehindaja. Endel aitab arenduskonsultandina muudatusi juhtida. Koostöös Upsteem.comiga on Endel läbi viinud rahulolu uuringuid, 360 kraadi tagasisideuuringuid ning meeskonnaküsimustikke. Samuti on Endel Upsteem.comi meeskonda coachinud.
Loe lisaks ...
persona

Veiko Valkiainen

Veiko Valkiainen
konsultant, koolitaja

Täpsemalt:

Veiko on psühholoogia ja psühhoteraapia alase hariduse ning ligi 15-aastase juhtimise arendamise alase töökogemusega konsultant-koolitaja, kes keskendub oma töös meeskondade tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete käitumismustrite muutmise. Ta on esinenud mitmetel personalitöö konverentsidel ja kirjutanud vastavasisulisi artikleid.
Loe lisaks ...
persona

Saulius Jovaisas

Saulius Jovaisas
Äripartner Leedus
+370 698 01171
Skype: saulius.jovaisas

persona

Maarja-Liis Peedor

Maarja-Liis Peedor
Müügi- ja turundusspetsialist

Täpsemalt:

Maarja-Liis hoolitseb meie klientide parima teeninduse eest. Oma rõõmsameelsuse ja julge pealehakkamisega soovib ta olla alati parim oma töös.  Tema jaoks on oluline säilitada pikaajalisi häid kliendisuhteid. Maarja-Liisi suureks kireks on turundus, kuna seal saab ta oma loomingulist poolt väljendada. Teda köidavad uued ja innovaatilised ideed. Hetkel õpib ta Tallinna Tehnikaülikoolis majandust.

Liitu uudiskirjaga

Valik kliente: