Sotsiaalne intranet

KIIRELT KASUTUSSE VÕETAV, LIHTSALT RAKENDATAV, MUGAV NING EFEKTIIVNE SOTSIAALSE INTRANETI KESKKOND!

Upsteem.com on organisatsioonidele loodud sotsiaalne intranet. Keskkonna eesmärgiks on teabevahetuse tagamine organisatsiooni siseselt ning selle väliste klientidega. Lisaks pakutakse äriteenuseid tagasiside ja talendijuhtimise valdkonnas. Tulemuseks on efektiivne ja kiirelt kasutusele võetav lahendus töötajate iseteeninduseks, talendijuhtimiseks ja teabevahetuseks.

Pakume:

Töötajate iseteeninduse raames on võimalik edastada ja koostada koolitusplaane, puhkusesoove ja -kalendreid ning tagada infovahetus, mis on seotud kuludokumentide ja arvete edastamise ning menetlemisega organisatsiooni sees.

Lahendust on võimalik integreerida juba olemasolevate teenustega ja tagada töötajatele ka sisselogimine ühe parooli alusel. Teenuste loeteluga saab lähemalt tutvuda SIIN!

Pakutav lahendus laiendab tavapärase arusaamise piire ekstranettidest või klientidele mõeldud osadest organisatsioonide intranettides. Upsteem.com poolt pakutav lahendus ühendab kliendid ja teenusepakkujad automaatselt ühtsesse infokeskkonda.

Ülevaated:

Loe lisaks:

Küsi tootetutvustust ja hinda!

Upsteem pakub rohkelt võimalusi tagasisideks ja personalitöö korralduseks ning organisatsiooni teabekorralduse juhtimiseks! 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta!

Täiendava info ja hinnapakkumise saamiseks palume pöörduda: sales@upsteem.com või (+372) 6007 100.

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: