Upsteem.com personaliarendamise ja HR it konverentsil

Sellel sügisel 31.10.2013. toimub esmakordselt Eestis personaliarendusele ja HR infosüsteemidel pühendatud konverents ja mess. Konverents pakub ettekandeid inimeste arendamise seisust Eesti organisatsioonides. Konverentsiga paralleelselt toimuval messil on esindatud pea kõik Eesti tarkvaratootjad, kelle toodetel on seos personalivaldkonnaga. Messil on hea võimalus ennast turul toimuvaga kurssi viia.

Upsteem.com on kohal nii sisulise ettekandega (Talendijuhtimise süsteemid - trendid ja lahendused. Karl Laas) kui ka tootetutvustusega ning samuti saab meie lahendusi näha messialal.

Konverentsi põhiprogrammi esinejate seas on majandusanalüütik Maris Lauri, Eestis üks esimesi personaliarenduse rakenduste loojaid Veiko Valkiainen, tehnokratt Peeter Marvet, Endel Hango personaliarenduse organisatsioonist Self II ja mitmed teised. 

Tegu on kohustusliku üritusega kõigile neile kes, vastutavad personalivaldkonna infosüsteemide toimimise ja inimeste arendamise eest organisatsioonides. Ürituse eesmärgiks on mitte ainult rääkida tehnoloogia võimalustest organisatsioonide edu tagamisel vaid ka näidata erinevaid toimivaid lahendusi - ostjale on see hea võimalus info kogumiseks ja teenuste võrdlemiseks.

Oma tehnilisi lahendusi personaliarvestuses ja arenduses tutvustavad EMTEesti EnergiaNordea Pank ja teised edukad organisatsioonid.  

Messialal ja tootetutvustuste kaudu saad tutvuda lahendustega, mida pakuvad VirosoftTaavi TarkvaraPersona V3Stafflogic, Merit PalkUpsteem.comBCS Itera ja CVOnline. Messikava täieneb veelgi.  
 
Täiendavad küsimused: 
Kaia Tammekänd, 
konverentsi projektijuht, 
GSM +372 53 961 727 
 
Konverentsi lehekülg: http://www.hrconf.com/
Täielik kava: http://www.hrconf.com/kava.html   
Piletiinfo ja registreerimine: http://www.hrconf.com/registreerumine.html   
Saadaval konverentsi- ja messipiletid.  

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: