Uus tegija - Team Spirit


Mõni nädal tagasi liitus meie meeskonnaga uus tegija - Team Spirit. 20.04.2012 tutvustame teda ka oma senistele ning tulevastele koostööpartneritele. Teem Spirit on enesega koos toonud hulgaliselt rõõmsat meelt ning teotahet. 

Selle tulemusena oleme uuendanud oma kodulehekülge ja saanud veelgi täiendust oma meeskonda. Näiteks on meie kasutajatoega liitunud maagilist kasutajatuge osutav Mary Help ja meie koolitus meeskonnaga Toomas Karm. Nad figurerivad ka meie kodulehel.

Täna on paslik tänada ka kõiki neid, kes meile selle töö jures on abiks olnud - aitäh!

Allpool juba täpsemalt Team Spiritist. Head lugemist!

 
Meeskonna Vaim on lihtne ankeet, mis küsib kõigilt Sinu meeskonna liikmetelt kolm küsimust:
  • Kas me oleme võimekad? - Kas meil on piisavalt oskusi ja kogemusi ning tarkust oma eesmärkide saavutamiseks ning oma ülesannete täitmiseks?
  • Kas me oleme sõbralikud? - Kas meie omavahelised suhted on head või põrnitseme altkulmu?
  • Kas oleme teotahtelised?
Küsimustele vastatakse etteantud sakaalal: üldsegi mitte, pigem mitte, nõus ja täiesti nõus. Lisaks kolmele lihtsale küsimusele saab iga meeskonnaliige sisestada kommentaarina oma nägemuse, mida tuleks teha, et meeskond tervikuna paremini toimiks.
Meeskonna Vaimu küsimustikku saab algatada Upsteem.com lehelt ja see on täiesti tasuta! 
Süsteemi sees saab meeskonnavaimu algatada iga organisatsiooni, osakonna ja projekti juures. Ankeedi täitmise algataja võib olla ükskõik milline meeskonnaliige või siis mõni organisatsioonis töötavatest juhtidest. Hindamise algataja jääb saladuseks.
Algatatud hindamine lõpeb, kui kõik meeskonnaliikmed on küsimustele vastanud või kui hindamiseks etteantud aeg on otsa saanud.
Meeskonna vaimu hindamine on lõbus protsess, millel on kena visuaalne väljund, mis ilmestab konkreetse meeskonna hetkeseisundit. 
Meeskonna Vaimu hindamine on lihtne kuid võimas tööriist juhtidele. Metoodika aitab avastada probleemid varakult ning annab vihjeid, mida nende lahendamiseks ette võtta. Eri aegadel läbi viidud meeskonnavaimu hindamisi saab omavahel võrrelda.

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: