Arenguvestluste ja uuringute statistika koondamine

Tahaksid võtta mugavalt kokku kõikides arenguvestlustes esitatud koolitussoovid või muud andmed? Tahaksid võrrelda personalihindamiste ja arenguvestluste tulemusi osakondade või ametigruppide lõikes?
Jah, Upsteem.com-is Sa saad enda organisatsioonis läbiviidud personalihindamiste, arenguvestluste ja rahulolu-uuringute tulemusi koondada Exceli tabelisse ning seal andmeid edasi enda äranägemise järgi analüüsida.
Väljavõtete tegemine on lihtne ning Sinu uuringute andmed on Upsteem.com süsteemis juba koondatud. Võid võtta keskmisi ja võrrelda üksikuid töötajaid omavahel või võrrelda töötajate gruppe.

Statistika väljavõtete tegemiseks ava Personalihalduse moodulis lipiku Tagasiside / Feedback alamvalik statistika / statistics. Järgmisena vali paremas paanis uuringu tüüp, mille andmeid kokkuvõtesse soovid. 

Seejärel vali ajavahemik, mille jooksul läbiviidud uuringuid väljavõttesse soovid, ning üksused, mille töötajate kohta läbi viidud personalihindamise või arenguvestluse väljavõtteid soovid.

Rahulolu-uuringu puhul vali ajavahemik, mille jooksul läbiviidud uuringuid väljavõttesse soovid, ning üksused, mille töötajate poolt antud vastuseid väljavõttesse soovid.


Head kasutamist!
Upsteem.com meeskond 

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: