Miks mulle see tagasiside?

See lühike artikkel tutvustab 360 kraadi tagasisidet neile, kes on saanud uurnigus osalemise kutse oma partnerorganisatsiooni või kolleegi poolt. Siin saad lühikese ülevaate, miks tagasiside andmine on töösuhetes oluline ja kuidas nimetatud uuring aitab organisatsioonil olla efektiivsem.
360 kraadi tagasiside on laialt levinud meetod selleks, et kaardistada töötajate tugevusi ja arengukohti. Sellised uuringud on ühe konkreetse inimese/kolleegi kesksed ning keskenduvad konkreetse isiku tugevustele ja arengukohtadele. Seega on Sinu antav tagasisisde väga oluline nii tagasiside saajale kui ka tagasisidet küsivale organisatsioonile.

Kui oled saanud kutse osalemiseks mõne oma kolleegi või koostööpartneri tagasiside uuringus, siis anna kindlasti oma ausad ja objektiivsed vastused.

360 kraadi uuringud on koostatud tihti organisatsioonide väärtustest lähtuvalt ning aitavad sedasi töötajatel oma ülesandeid paremini täita. Uuringus osaledes aitad kaasa sellele, et Sinu kolleegid ja koostööpartnerid oleksid edaspidi veelgi asjalikumad ja professionaalsemad!

Sinu vastused on anonüümsed ning koondatakse kokku teiste organisatsiooni siseste vastajate või väliste partneritega. Muidugi, kui tahad tagasiside saajat kiita ka oma nime alt märgi kommentaarile oma nimi juurde.

Vastates pane tähele:
* Võta vastamiseks veidi aega ja mõtle oma vastused läbi. 
* Skaalade või muud vastused salvestuvad automaatselt ja ankeedi täitmise juurde võib ka hiljem tagasi tulla.
* Lisa kindlasti võimalusel ka vabateksti kommentaare, ainult numbrid ei ole väga informatiivsed.
* Proovi oma tagasiside esitada positiivses võtmes läbi näidete, kuidas üks või teine aspekt teie koostööd on sinu arvates mõjutanud. 
* Oma kommentaarides viita konkreetsetele näidetele, mis on hästi ja kirjelda, mida ja kuidas võiks parandada. Lisa näiteid.

Suur tänu Sulle vastamast!

All olevas videos võtame 360 kraadi tagasiside olemuse täpsemalt kokku:
Kui Sul on küsimusi 360 kraadi tagasiside kohta, või tahad meetodit kasutada oma organisatsioonis, kirjuta palun sales@upsteem.com:
Kui tahad täpsemalt teada meetodi kasutamisest loe: https://www.upsteem.com/blogi/360-kraadi-tagasiside-kasutamine

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: