LIVE 09.05.2012 - süsteemsed sõnumid ja keele valik

Täna, 09.05.2012, päeva esimestel minutitel tegime järjekorde pisikese versiooniuuenduse Upsteem.com süsteemile. Sellega seoses lisandus veidi uut funktsionaalsust.

Lisandusid järgmised uuendused:

  • uue kasutaja tutvustav sõnum - kõikidele uutele registreerunud kasutajatele edastatakse süsteemis sees ja ka e-posti aadressile lühike ülevaatlik sõnum Upsteem.com süsteemi funktsioonidest. Pärast esmakordselt süsteemi sisenemist ongi sõnum juba ootamas;

  • "Meeskonna Vaimu" hindamise algatamise sõnum - kasutaja, kes algatab enda tiimis uue "Meeskonna Vaimu" hindamise, saab süsteemi ja e-postile sõnumi, milles on viited algatatud hindamise kohta ning lisaks veidi ülevaatlikku juttu "Meeskonna Vaimust" üldse;

  • personalihindamises osalejatele vastamiseks korduvate meeldetuletuste edastamine - personalihalduse moodulis saab nüüd edastada ankeedile veel mitte vastanud hindajatele korduvalt meeldetuletusi ja meeldetuletuse standard-teavitusele saab lisada enda kommentaari. Standard-tekst kuvatakse teate saaja kasutajaliidese keeles.
    Näiteks, kui mina personalijuhina kasutan süsteemi eesti keeles, kuid Toomas, kellele soovin edastada meeldetuletust, teeb seda inglise keeles, siis teate vaikimisi teksti kuvatakse mulle inglise keeles:  • personalihindamise või arenguvestluse ankeedile vastamisel keele valik - st kui ankeet on koostatud mitmes keeles, siis kasutaja saab nüüd ise valida, mis keeles ta ankeeti vaadata soovib:


  • süsteemis registreerimata inimeste kutsumisel organisatsiooni, projekti, hindamisankeedile vastama jm kutsete puhul edastatakse nüüd kutsed selles keeles, mida kasutab kasutajaliidese keelena kutse saatja. 

Head kasutamist!

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: