Upsteem.com lahendus tunnistati OWASPi turvastandardile vastavaks

Upsteem.com lahendus tunnistati rahvusvahelise OWASP ASVS turvastandardi alusel vastavaks tasemele L2.

Omistatud turvatase tähendab, et meie teenust kasutades on tagatud kõrge turvalisuse tase, mis on vastava infotöötluse puhul nõutav.

Oktoobris 2017.a. läbi viidud turvaauditi alusel saavutatud turvastandardi puhul on rakenduste turvalisuse tase piisav, et vahendada hulka B2B andmeid, mis võivad sisaldada muuhulgas ka tervishoiuga sotud infot; vahendada või töödelda ärikriitilist või tundlikku infot või muud tundliku sisuga infot.
 
OWASP rahvusvaheline turvastandard annab kliendile kindlustunde, et veebirakendus on kaitstud kõigi tavapäraste internetis varitsevate ohtude eest. Näiteks turvakoodide ja info häkkimis-kindel säilitamine ja edastamine teiste rakenduste vahel.
 
OWASP (The Open Web Application Security Project) on iseseisev mittetulundusühing, mis tegeleb veebiapplikatsioonide turvalisuse edendamisega ja kehtestab rahvusvahelisi veebi turvastandardeid.
 
OWASP turvastandardile vastavust kontrollivad spetsiaalsed turvaauditi ettevõtted, kelle ülesandeks on kontrollida, et rakenduste turvanõuded vastavad standardi nõuetele.

Loe OWASP kohta täpsemalt siit: https://blog.ria.ee/owasp-ega-ometi-o-herilane/ 
Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: