Upsteem.com kaasas strateegilise ingelinvestori

Upsteem.com on Eestis hästituntud talendijuhtimislahendus, mis pakub inimeste arendamiseks vajalikke tööriistu keskmise ja väikese suurusega ettevõttetele. Aitame hoida juhtimiskuludelt aastas kokku kuni 100 000 € ja personaliarendusega seotud administreemiselt ligi 1000 töötundi (umbes 100 inimesega organisatsiooni puhul). Upsteem.com lahendus võimaldab kasutada 360 kraadist tagasisidet, ette valmistada ja töödelda aastavestlusi, seada ja jälgida eesmärkide täitmist, viia läbi rahulolu uuringuid ning pakub ka töötajate iseteenindusportaali lahendust.

Upsteem.com kaasas oma investorite ringi strateegilise ingli – Agu Vahuri (LinkedIn). Agu on Eesti äriingleid ühendava võrgustiku ESTBAN liige ning hästi tuntud tegelane värbamissektoris nii Baltikumis kui ka kogu Ida-Euroopas. Agu Vahur on CV-Online tegevjuht omades samal ajal osalusi üle baltikumi mitmetes teistes HR valdkonna ettevõtetes. Agu ütleb, et „koos CV-Online’iga olen näinud ettevõtte kõiki arenguetappe – liitusin CV-Online’iga, kui ettevõte sai oma esimesed seemne investeeringud ning elasime koos CV-Online’iga üle ka 2009. aasta majanduskriisi kuni ettevõtte müügini välja.“ Agu kogemused täiendavad Upsteem.com meeskonda.

Agu toob ettevõttesse oma strateegilised teadmised ning kontaktid ja hakkab osalema ka ettevõtte nõuandjate kogus. Agu kommenteeris oma investeeringut öeldes: „Näen tugevat meeskonda, kellel on veenev ajalugu. Vajadused, mida ettevõte teenused rahuldavad, on võtmeküsimuseks organisatsioonide edule. Erinevalt värbamisest on talendijuhtimine ja inimeste arendamine midagi, millega kogu ettevõte peab tegelema igapäevaselt. See mõjutab kõiki töötajaid organisatsioonis ja terviku edu. Sellelt pinnalt on Upsteem.com-i lahendus väga lootustandev.“

Valdkondliku investori kaasamisega kindlustab ettevõte enesele hea strateegilise positsiooni talendijuhtimise valdkonnas kogu Balti regioonis. Ühtlasi on see ettevalmistus viimase ingelinvesteeringute ringi teostamisele Eestis.

Upsteem.com OÜ juhatuse liikme Karl Laasi kinnitusel on ettevõte tugeval alusel. „Viimase nelja aasta jooksul oleme asutajate ja inglite toel arendanud välja enamuse oma põhifunktsioone, suurendades samal ajal käivet pea 2,5 korda aastas. 2015. aastaks on meil kaks peamist eesmärki: saada peamiselt Ühendkuningriigist esimesed 100 välisturgude klienti ning leida vähemalt 5 rahvusvahelist edasimüüjat. Tuleb ka täiendusi teenusele.“, selgitas hr Laas.

Talendijuhtimislahendused nagu Upsteem.com on tavaliselt suunatud suurkorporatsioonidele. Tavaliselt otsitakse kliente, kelle juures töötab vähemalt 1000-2000 inimest. Keskmine töötajate hulk klientorganisatsioonis on turgu valitsevatel talendijuhtimistarkvaradel 8000 inimest. Upsteem.com on valinud teise tee pakkudes lahendust organisatsioonidele, kellel on keskmiselt 60-800 töötajat.

Upsteem.com-il on rohkem kui 30 klienti, kelle seas tuntumad on TransferWise, Maanteeamet, Trev-2, Statoil, Ensto, Ragn-Sells ja teised. Ettevõte on asunud tegutsema laienemise suunas Baltikumis ning on sisenemas Suurbritannia turule.

Lisainfo:

Ketlyn Tõnsing
+372 5076760
ketlyn@upsteem.com

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: