LIVE 23.05.2012 - uuringute mugavam väljasaatmine

Täna, 23.05.2012, päeva esimestel minutitel toimus järjekordne pisike Upsteem.com süsteemi versiooniuuendus.

Versiooniuuenduse tulemusena:


  • personalihalduse moodulisse loodi eraldi vaade, kuhu koonduvad hindamiste ja arenguvestluste mustandversioonid ehk välja saatmata hindamised ja arenguvestlused. Enne ankeedi lõplikku vastamiseks välja saatmist saab mustandversioonis kohendada ankeedile vastajaid, neile edastatavaid kommentaare ja muuta vastamise tähtaega.

    NB! Hindamise või arenguvestluse aluseks valitud ankeeti praeguses tooteversioonis muuta endiselt ei saa.  • personalihalduse moodulis hindamise või arenguvestluse kokkuvõtte/tulemuse hinnatavale edastamisel säilitatakse hindamisele lisatud kokkuvõte või lisakommentaar nüüd ankeedi juures koos saatja andmetega.

Kokkuvõtet/kommentaari saab lisada "Tulemus" vaates, kust toimub kokkuvõtte hinnatavale edastamine. Sinna vaatesse talletuvad ka kõik lisatud kommentaarid. Varem säilis ankeedil vaid kokkuvõtte edastamise aeg.

Lisatud kommentaari või kokkuvõtet näevad läbi personalihalduse mooduli personalijuhid ja hinnatava juhid. Hinnatav ise näeb seda enda töölaual (vaade KODU) saadud tagasiside juures.

Kui tekib vajadus hindamine uuesti avada (näiteks keegi soovib veel oma hinnangu anda), siis ankeedi taas-sulgemisel on võimalus lisada ka uus kommentaar, mis samuti säilib ankeedi juures.  • tegevusgruppide liikmed saavad ise omal soovil tegevusgrupist lahkuda (varem sai liikmeid hallata vaid grupi administraator). Kasutaja nime juures kuvatakse nupp "Eemalda see liige" ja sinna klikkides saabki kasutaja ise lahkuda tegevusgrupist.

Lisaks sai parandatud terve rida pisikesi vigu (nt tõlked olid mõnes kohas puudu) ja tehtud mõningaid kohendusi (nt nuppude paigutuse muutmine, kinnitusteadete kuvamine). Kohendasime süsteemi ka Internet Explorer 8 versiooniga paremini koos töötavamaks.


Head kasutamist!

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: